Toggle Nav

Ons team

Denis Foets

Directie + verkoop: nieuwe en occasies

Generatoren, verreikers, graafmachines, hoogwerkers, heftrucks, varia

Hoofdzetel Tessenderlo

E-mail denis@foets.com
Gsm +32 475 26 02 62

Geert Foets

Verhuur & transport depot Paal-beringen

Verkoop : nieuwe & occasies Heftrucks, terminal trekkers, graafmachines

2de vestiging Paal-Beringen naast E313

E-mail geert@foets.com
Gsm +32 475 69 00 15

MARINA MOONS

Verhuur & transport depot Tessenderlo

E-mail marina@foets.com

Christian Lefèvre

Verkoop: nieuwe en occasies

Dumpers, landbouw, graafmachines, knikladers, wielladers, sunward

Hoofdzetel Tessenderlo

E-mail christian@foets.com
Gsm +32 474 42 31 09

Raf Crollet

Verkoop: nieuwe en occasies

verreikers, hoogwerkers, knikladers, heftrucks, manitou, mustang

Hoofdzetel Tessenderlo

E-mail raf@foets.com
Gsm +32 475 84 43 54

Eric Reniers

Technische dienst

Verantwoordelijke technische dienst

E-mail eric@foets.com

Chantale Reymen

Administratie

Boekhouding

E-mail chantale@foets.com

JOS VAN GENNIP

Technische dienst

Onderdelen

E-mail Jos@foets.com

Saskia Valgaerts

Technische dienst

Dispatching serviceteam buitendienst

E-mail saskia@foets.com

Monique Awouters

Administratie

Facturatie

E-mail Monique@foets.com

Michel Degens

Marketing

Verhuur Paal

E-mail Michel@foets.com